Donice z laminatu

Donice z laminatu, donice nowoczesne

Donice duże ekskluzywne wyjątkowe

Donice z laminatu ogrodowe duże, donice nowoczesne, donice wysokie, donice na taras, donice balkonowe ekskluzywne niebanalne. Wykonane z wyjątkowo mocnego tworzywa jakim jest laminat poliestrowo-szklany tzw. włókno szklane. Surowiec ten zapewnia wysoki stopień odporności w niekorzystnych warunkach jak niskie temperatury, opady, czynniki biologiczne. Z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponują się z otoczeniem. Donice z laminatu znalazły zastosowanie w architekturze zarówno dużej jak i małej.

Donice z laminatu 

Jest 25 produktów.

Podkategorie

Donica Falko

KLASYCZNY KSZTAŁT
Delikatna forma donicy nadaje charakteru nowoczesnym wnętrzom. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Idealna dla fanów standardowych rozwiązań w niecodziennym wydaniu.

Donica Ultimo

PONADCZASOWY DESIGN
Subtelny kształt donicy zagwarantuje udaną aranżację każdej przestrzeni. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. W doskonałej kondycji przetrwa wiele lat. To ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego wnętrza, ogrodu i tarasu.

Donica Normalis

KLASYKA PO NOWEMU
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszkodzeń przez długie lata. Konstrukcja stabilna i lekka może być doskonałym elementem dekoracyjnym każdego niebanalnego wnętrza

Donica Anullo

SMUKŁY DESIGN
Smukły i delikatny kształt donicy doda szyku i elegancji nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Obsadzona zielonymi roslinami wprowadzi wyjątkowy klimat do otoczenia. Doskonale będzie wygladać zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach

Donica Cubi

STONOWANA I SOLIDNA
Donice te to charakterystyczny i nowoczesny design. Różnorodność rozmiarów w połączeniu z odpowiednim i stonowanym kolorem jest idealnym rozwiązaniem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej jak i dowolnie wybranego otoczenia. Lekka i stabilna konstrukcja, łatwa w utrzymaniu, odporna na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

na stronę
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni
558 zł 620 zł -10%
Obniżona cena!
0 Recenzje
W magazynie
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni
715 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni
355 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 25 elementów